Металопрокат: від продажу до доставки – один крок.

ТОВ “ТОРГОВИЙ ДІМ “ВІГОР”(в перекладі з лат. Vigor – міць, сила) з 2000 року здійснює поставки металопрокату як великим корпоративним клієнтам, так і приватним особам, оптом і в роздріб, надає послуги вантажних перевезень по Україні. 

Ми завжди готові надати Вам всі необхідні матеріали: білу і чорну жерсть, стрічку холоднокатану, листовий і рулонний прокат, а також арматуру, балки, куточки, труби, круги, нержавіючий металопрокат та інші вироби. Маємо автопарк вантажних автомобілів (20-тонники), якими доставляємо продукцію в будь-яку точку України. 

Головна мета ТОВ “ТД “ВІГОР”– довгострокове, взаємовигідне співробітництво, тому ми максимально уважно ставимося до кожного клієнта й замовлення, незалежно від його обсягу. Таким чином, забезпечення клієнту найбільш оптимальних і комфортних умов для формування замовлення і його придбання – наша головна задача.  

Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи в даній галузі і прекрасно розбираються в специфіці і нюансах металообробки. Завдяки ретельно спланованій роботі поставки завжди відбуваються  у запланований термін. 

Кількість матеріалів на наших складах постійно контролюється, що дозволяє оперативно реагувати на будь-які замовлення. У разі нестачі або відсутності певних виробів, фахівці ТОВ “ТД “ВІГОР” завжди готові підібрати і порадити якісні, максимально відповідні аналоги. 

Співпраця з ТОВ “ТД “ВІГОР”– це надійність поставок, професіоналізм і впевненість у високій якості продукції. 

Наша репутація підтверджена часом і постійністю замовників.

Наші переваги

Надежность

НАДIЙНIСТЬ

Більше 20 років на ринку. Співпрацюємо з провідними заводами-виробниками металопрокату України, будучи надійними партнерами.

Комплексный подход

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД

до комплектації замовлень різними типорозмірами прокату та марками сталі. Виконуємо багатопозиційні поставки, доставляємо власними машинами зі складу. Якість товару підтверджено сертифікатами. Гарантовані строки виконання. Високоефективне управління товарними потоками.

Широкий ассортимент

ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ

В наявності найбільш затребувані товарні позиції. Ми завжди запропонуємо Вам більше. Якість товару підтверджено сертифікатами. Високоефективне управління товарними потоками.

Собственные ресурсы

ВЛАСНІ РЕСУРСИ

Власний складський запас і парк вантажних авто дозволяють забезпечити високий рівень роботи з клієнтами. У нас розвинена система ризик-менеджменту. Розробляємо індивідуальні умови для постійних і надійних клієнтів.

Профессионализм

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

У всіх видах діяльності. Ми приділяємо особливу увагу області побудови взаємин з клієнтами. Безперервно вдосконалюємо внутрішні бізнес-процеси.

Интегрированный маркетинг

ІНТЕГРОВАНИЙ МАРКЕТИНГ

Спрямована синергія всіх підрозділів з метою максимального задоволення клієнтів. Структурований підхід до управління клієнтською базою. Стратегічність. Інформаційно-аналітичне забезпечення збуту. Сучасна та ефективна система ціноутворення та планування.